Amasya İtimat Turizm Hakkındaki Bilgiler

Amasya İtimat Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Amasya İtimat Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Amasya İtimat Turizm’i Yakından Tanıyalım

1986 yılında Amasya merkezi olarak faaliyete başlayan Amasya İtimat Turizm, aradan geçen süre zarfında kendisini daima yenilemiş, teknolojiyi yakından takip ederek en modern otobüslerle ve alanında uzman deneyimli güler yüzlü ekibi ile müşterilerini memnun etme gayreti içerisinde olmuştur. Yolcu güvenliğine büyük önem veren Amasya İtimat Turizm her yolcu için ferdi kaza sigortası yapmakta ve otobüslerde hız sınırlaması uygulamaktadır. Hizmet felsefesi olarak insana değer vermeyi kendine ilke edilmiş olan Amasya İtimat Turizm sizlere en kaliteli, konforlu ve güvenli bir yolculuk imkanı sağlıyor.

Amasya İtimat Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Amasya İtimat Turizm’in sefer düzenlediği yerler arasında Amasya İtimat Turizm sefer yaptığı yerler arasında Amasya, Taşova, Tosya, Düzce, Osmancık, Suluova, Kocaeli, Gebze, Sakarya, Merzifon, Bolu ve İstanbul bulunmaktadır.

Amasya üzerinden sefer yapan Amasya İtimat Turizm otobüsleri, Sakarya’ya 8 saatte, İstanbul’a 10 saatte ulaşmaktadır.

Amasya İtimat Turizm Neler Sunuyor?

Amasya İtimat Turizm ile yaptığınız seyahat esnası boyunca yolculuğunuzun güvenli konforlu ve kaliteli bir biçimde geçmesi için her türlü hizmet sizlere sunulmaktadır. Filosunda bulunan Mercedes Travego otobüsleri ile sizlere lüks bir deneyim yaşatıyor. Önce güvenlik ilkesinden hareket ederek otobüslere hız sınırlaması konulmuş ve yolcular ferdi kaza koltuk sigortası ile sigortalanmıştır. Otobüslerde televizyon ve film izlemek için koltuk arkasında bulunan kişiye özel TV ve bilgisayar veya mobil cihazlardan rahatça internete erişebilmeniz için sınırsız internet imkanı sağlanmıştır. Deneyimli ve sıcakkanlı personelin sizlere sağladığı ikramlar ile yolculuğunuz keyifli ve eğlenceli bir hale dönüşüyor. Amasya İtimat Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Amasya İtimat Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Amasya İtimat Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Amasya İtimat Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Amasya İtimat Turizm Bilet Al

Amasya İtimat Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız internet sitesi üzerinden Amasya İtimat Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Amasya İtimat Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Amasya İtimat Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Düzce Bozbey Dinlenme Tesisleri, Çankırı Ilgaz Doğruyol Dinlenme Tesisleri

Amasya İtimat Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriAmasya İtimat Turizm internetteki yorumlara bakıldığında müşteriler tarafından oldukça beğenilen bir firma olarak görülmektedir. Müşteriler, servis imkanlarının olması, personelin ilgisi ve aldıkları hizmetin kaliteli olduğundan dolayı, memnun kaldıklarını belirtmişlerdir.