Ali Osman Ulusoy Hakkındaki Bilgiler

Ali Osman Ulusoy Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Ali Osman Ulusoy Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Ali Osman Ulusoy Turizm’i Yakından Tanıyalım

1927 yılında Trabzon’da hizmete başlayan Ali Osman Ulusoy Turizm,Karadeniz Bölgesi’nin en köklü otobüs işletmelerinden birisi olarak, filosunda bulunan 50’den fazla otobüsle, hizmet kalitesini geçmişten geleceğe artırarak devam ettiriyor. Türkiye’nin birçok noktasına seferler düzenleyen firma, Ulusoy markasının verdiği güven ve kaliteyi yaşatmaya devam ediyor. Kusursuz bir seyahat zevki sunan firma, müşterilerine yüzde yüz memnuniyet duygusu yaşatıyor. Deneyimli ve güler yüzlü personeli, en son teknoloji ürünü otobüsleri ve mükemmel hizmet kalitesi ile rakiplerinin önüne geçmeyi başarıyor.

Ali Osman Ulusoy Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Ali Osman Ulusoy Turizm, Trabzon merkezli olarak, Rize, Samsun, Giresun, İstanbul, Erzurum, Ordu, Ankara, Antalya, İzmir, Denizli, Aydın, Eskişehir, Bayburt, Gümüşhane gibi şehirlerimize seferler düzenlemektedir.

Trabzon üzerinden sefer yapan Ali Osman Ulusoy Turizm otobüsleri, Gümüşhane’ye üç saatte, Erzurum’a ve Samsun’a beş saatte, Ankara’ya on iki saatte, ulaşmaktadır.

Ali Osman Ulusoy Turizm Neler Sunuyor?

Ali Osman Ulusoy otobüsleri 2+1 geniş ve rahat koltuklu otobüsleri ile rahatça seyahat etme fırsatı sağlıyor. Kendinizi evinizde hissettirecek kadar konforlu olan otobüslerinde, dokunmatik TV, sınırsız internet erişimi ile eğlenceli bir yolculuk sizleri bekliyor. İkram servisleri de hayli zengin. Yolcu güvenliğine de büyük önem vermekte ve otobüslerde hız sabitleyici bulunmaktadır. Ali Osman Ulusoy Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Ali Osman Ulusoy Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Ali Osman Ulusoy Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Ali Osman Ulusoy Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre arasında değişmektedir.

Ali Osman Ulusoy Turizm Bilet Al

Ali Osman Ulusoy Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Ali Osman Ulusoy Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Ali Osman Ulusoy Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Ali Osman Ulusoy Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Samsun Terme Soğancılar Dinlenme Tesisi, Afyon Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Çorum Sungurlu Dağ Tesisi, Samsun Osmancık Asya Tesisi, Adana Pozantı Tesisi, Bolu Highway Konakoğlu, Yozgat Coşkun Dinlenme Tesisi, Denizli Ender Tesisi, Ordu Hüsem Dinlenme Tesisleri, Maçka Hamsiköy Pervanlar Tesisi.

Ali Osman Ulusoy Turizm Müşteri Yorumları ve TavsiyeleriAli Osman Ulusoy Turizm, müşteri memnuniyeti açısından oldukça başarılı bir firmadır. Bunu internette Ali Osman Ulusoy Turizm ile ilgili müşteri yorumları ve tavsiyelerine baktığımızda görebiliriz. Firmanın en beğenilen özellikleri arasında, personelin saygılı olması, otobüslerin kalitesi ve bilet fiyatlarının uygunluğu gibi konular gelmektedir.