Alaşehir Sarıkız Turizm Hakkındaki Bilgiler

Alaşehir Sarıkız Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Alaşehir Sarıkız Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Alaşehir Sarıkız Turizm’i Yakından Tanıyalım

Ege Bölgesi’nin lider otobüs firmalarından birisi olan Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa merkezli olarak 2005 yılında kurulan ve birçok şehirde şubeleri bulunan bir otobüs işletmesidir. Teknolojiye ayak uydurmayı ve sürekli yenilenmeyi kendine hedef olarak gören firma, genç otobüs filosu ile sizlere en kaliteli hizmeti sağlıyor. Teknolojinin hayatı kolaylaştıran tüm imkanlarını barındıran otobüsleri ve konukseverliği ile müşterilerine özel olduklarını hissettiren saygılı ve ilgili personelleri ile adından söz ettiren bir otobüs firmasıdır.

Alaşehir Sarıkız Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Alaşehir Sarıkız Turizm, Manisa merkezli olarak, Isparta, Denizli, Antalya, İzmir, İstanbul, Ankara, Bursa, Çanakkale, Balıkesir gibi şehirlerimize seferler düzenlemektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm otobüsleri, Manisa’dan Denizli’ye üç buçuk saatte, Isparta’ya altı saatte, Antalya’ya yedi buçuk saatte, İzmir’e sekiz buçuk saatte, İstanbul’a ise yedi saat kırkbeş dakikada ulaşmaktadır.

Alaşehir Sarıkız Turizm Neler Sunuyor?

Güvenli ve konforlu bir yolculuk deneyimi sunan firma, müşterilerinin rahat etmesi için her şeyi düşünmüş. Uydu yayınlarını izleyebileceğiniz dokunmatik TV, kablosuz internet, Mp3 müzik sistemi, non-stop seferler ve güler yüzlü hizmet veren personelleri ile sektörün önde gelen otobüs işletmeleri arasındadır. Güvenlik açısından otobüslerde hız sınırlaması uygulanmaktadır. Alaşehir Sarıkız Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Alaşehir Sarıkız Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Alaşehir Sarıkız Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Alaşehir Sarıkız Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre arasında değişmektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Bilet Al

Alaşehir Sarıkız Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Alaşehir Sarıkız Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

 

Alaşehir Sarıkız Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Alaşehir Sarıkız Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Afyonkarahisar Cumhuriyet Dinlenme Tesisleri, Balıkesir Susurluk Yıldız Dinlenme Tesisleri’nde mola verilmektedir.

Alaşehir Sarıkız Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Alaşehir Sarıkız Turizm, hizmet kalitesi ile müşterilerin beğendikleri bir firma. Bunu internetteki yorumlardan da anlamak gayet kolay. Müşterilerine karşı güler yüzlü davranan personelleri ve temiz ve lüks otobüsleri ile tavsiye edilen bir otobüs işletmesidir.