Alanyalılar Seyahat Hakkındaki Bilgiler

Alanyalılar Seyahat

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Alanyalılar Seyahat otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Alanyalılar Seyahat’i Yakından Tanıyalım

1975 yılında Türkiye'nin turizm cenneti olan Antalya şehrinde hizmet vermeye başlayan Alanyalılar Seyahat, kurulduğu günden bu zamana kadar geçen süre içinde her zaman alanında en kaliteli hizmeti vermeye çalışmış bir firmadır. En iyi hizmetin en iyi personelle gerçekleştirilebileceğine inanan Alanyalılar Turizm, bu amaçla belirli aralıklarla personellerine iletişim teknikleri, takım çalışması, kurum kimliği gibi alanlarda özel eğitimler vermektedir. Yeni ve modern araç filosuyla konuklarının ihtiyacı olan her türlü imkanı sağlamaktadır. Alanyalılar Seyahat kaliteyi, güveni, konforu en ekonomik şekilde yolcularına yaşatan yenilikçi bir firmadır. Alanyalılar Seyahat’in sunduğu bu harika seyahat deneyimini yaşamak sizinde hakkınız!

Alanyalılar Seyahat Hangi Şehirlere Gidiyor?

Alanyalılar Seyahat şu şehirlere sefer düzenlemektedir. Antalya ve Alanya öncelikli olarak, İstanbul, Afyon, Mersin, Kütahya, Isparta, Burdur, Sakarya, Adana, İzmit, Ankara gibi şehirlere seferler yapılmaktadır.

Alanyalılar Seyahat otobüsleri, Alanya'dan Antalya'ya 3 saatte, Mersin, Burdur ve Adana’ya sekiz buçuk saatte, İstanbul'da 11 saatte varmaktadır.

Alanyalılar Seyahat Neler Sunuyor?

Alanyalılar Seyahat özellikle eğitimli personeli ile kendisinden söz ettiren bir firmadır. Bu konuda personeline her türlü eğitimi en ince noktasına kadar vermeye çalışan firma, mükemmel konukseverlik anlayışı içinde, teknolojinin sağladığı bütün imkanları konuklarına sağlamaktadır. Rahat ve güvenli otobüsleri ile yolculuğu sıkıcı bir halden çıkarıp eğlenceli bir deneyime dönüştürüyor. Koltuk arkası Akıllı TV, zengin ikram seçenekleri, hızlı ve sınırsız interneti ile yolcularını memnun ediyor. Alanyalılar Seyahat’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Alanyalılar Seyahat Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu yolculuk keyfini size yaşatan Alanyalılar Seyahat, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Alanyalılar Seyahat’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Alanyalılar Seyahat Bilet Al

Alanyalılar Seyahat bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız üzerinden Alanyalılar Seyahat Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Alanyalılar Seyahat Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Alanyalılar Seyahat ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

İzmir Kaptan Tesisleri, Ankara Kolaylı Dinlenme Tesisleri, İstanbul Kolaylı Metin Tesisleri, Bursa Kolaylı Dinlenme Tesisleri, Mersin Ali bilir - Şimşek Tesisleri, Bodrum Kaptan Dinlenme Tesisleri, Bodrum Kervansaray Dinlenme Tesisleri

Alanyalılar Seyahat Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Alanyalılar Turizm müşterileri tarafından çok beğenilen bir firmadır. İnternetteki yorumlara bakıldığında zaten bu açıkça görülmektedir. Firmanın en beğenilen özellikleri arasında personelinin ilgili, saygılı ve deneyimli olması gelmektedir. Bunun yanında otobüslerin temizliği ve kalitesi fiyatlarının ekonomik olması, diğer olumlu özellikleridir.