Aksu Turizm Hakkındaki Bilgiler

Aksu Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Aksu Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Aksu Turizm’i Yakından Tanıyalım

1970 yılında Kahramanmaraş'ta hizmet vermeye başlayan Aksu Turizm, geçen zaman zarfında her zaman sektörün en kaliteli otobüs firmaları arasında olmayı başarmıştır. Bu başarısının sırrı, her zaman insana verdiği değer olmuştur. Genç ve dinamik ekibiyle, modern araç filosuyla %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla çalışmalarına devam etmektedir.

Aksu Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Aksu Turizm’in sefer düzenlediği şehirler arasında, İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere adana Afyon, Aksaray, Antalya, Aydın, Bolu, Denizli, Erzincan, Gümüşhane, İzmit, Kırıkkale, Kayseri, Kırşehir, Konya, Mersin, Sivas, Trabzon, Uşak, Muğla, Rize, Sakarya şehirlerine seferler yapılmaktadır.

Merkez Kahramanmaraş'ta olup, birçok şehirde şubeleri mevcuttur. Aksu Turizm otobüsleri Adana'ya iki buçuk saatte, Mersin'e üç buçuk saatte, Sivas'a altı buçuk saatte, Ankara'ya 8 buçuk saatte, Konya'ya 8 saatte, İstanbul'a 16 saatte ulaşmaktadır.

Aksu Turizm Neler Sunuyor?

Aksu Turizm siz değerli konuklarına, en iyi hizmeti vermenin gayreti içerisindedir. Konforlu ve lüks araçlarıyla, yolculuğunuzu en rahat bir şekilde yapmanızı sağlamaktadır. Tüm otobüslerinde koltuk arkası TV bulunmaktadır. Ayrıca internete girmek isteyenler için sınırsız internet hizmeti sağlanmaktadır. Geniş ve rahat koltukları ile, zahmetsizce yolculuk yapmanızı sağlarken, sıcak ve soğuk içecekler ile sunduğu ikramları ile, hizmet kalitesini en üst seviyeye taşımaktadır. Aksu Turizm’in konuklarına yaşattığı bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan online bilet sorgulama panelini kullanabilir ve en uygun fiyatlarla, otobüs bileti satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Aksu Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Güvenli ve konforlu seyahat keyfini size yaşatan Aksu Turizm, ihtiyacınız olan bileti en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktadır. Aksu Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine değişmektedir.

Aksu Turizm Bilet Al

Aksu Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Aksu Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından gitmek istediğiniz yeri ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs biletini en avantajlı fırsatlarla satın alabilirsiniz.

Aksu Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Aksu Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre aşağıda belirtilen mola yerlerinde durulmaktadır.

Pozantı Dinlenme Tesisleri, Akün dinlenme Tesisleri, Akşehir Dinlenme Tesisleri, Özkan Dinlenme Tesisleri, Kula Dinlenme Tesisleri, STR Dinlenme Tesisleri, Kumkuyu Dinlenme Tesisleri, Opet Dinlenme Tesisleri, Gazipaşa Dinlenme Tesisleri, Kaplan Dinlenme Tesisleri, Pınarbaşı Dinlenme Tesisleri, Melikgazi Turpet Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Dinlenme Tesisleri, Mavikent Dinlenme Tesisleri, İmranlı Dinlenme Tesisleri, işleyen Dinlenme Tesisleri, Kaynaşlı Dinlenme Tesisleri, Tursan Dinlenme Tesisleri, Denizli Dinlenme Tesisleri, Ender Dinlenme Tesisleri.

Aksu Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Aksu Turizm ile ilgili olan müşteri yorumları incelendiğinde hizmet kalitesinden memnun kaldıklarını belirten birçok olumlu yorum bulunmaktadır. Müşterilerinin ihtiyaçlarına en iyi şekilde karşılamaları, Saygılı personelleri ve kaliteli otobüsleriyle Aksu Turizm en beğenilen otobüs firmaları arasında yer almaktadır.