Ak Turizm Hakkındaki Bilgiler

Ak Turizm

Türkiye’nin en kaliteli otobüs firmalarının yer aldığı web sitemiz üzerinden, Ak Turizm otobüs bileti satın alabilir, otobüs seferleri ve saatleri hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında yer alan “online bilet arama” bölümünden indirimli fiyatlarla hemen biletinizi alın, avantajlı çıkın!

Ak Turizm’i Yakından Tanıyalım

Kahramanmaraş otobüs firmaları arasında, ilk akla gelenlerden olan Ak Turizm, 1994 yılında Ali KURTUL tarafından kuruldu ve o günden bugüne müşterilerine en iyi hizmeti sunmanın gayreti içinde yeni yatırımlarla büyümeye devam etmektedir. Yolcu taşımacılığı yanında kargo ve yük taşımacılığı alanlarında da hizmet veren firma, yüzde yüz müşteri memnuniyeti prensibiyle hareket etmekte ve konuklarına konforlu ve güvenilir şekilde yolculuk yapma keyfini yaşatmaktadır. Deneyimli ve güler yüzlü personeli ile harika bir seyahat deneyimi yaşatan Ak Turizm ile tanışmadıysanız şimdi tam zamanı!

Ak Turizm Hangi Şehirlere Gidiyor?

Merkezi Kahramanmaraş’ta bulunan Ak Turizm, Ankara ve İstanbul başta olmak üzere, İzmir, Antalya, Bolu, Konya, Kırıkkale, İzmit, Sakarya, Mersin, Muğla, Aydın, Kırşehir, Trabzon, Rize, Kayseri, Erzincan, Gaziantep, Nevşehir, Balıkesir, Bursa, Eskişehir, Kütahya, Aksaray gibi şehirlerimize ulaşım hizmeti sağlamaktadır. Kahramanmaraş üzerinden sefer yapan Ak Turizm otobüsleri, Kayseri’ye 4 buçuk saatte, Ankara’ya 9 saatte, Eskişehir’e 12 saatte, İstanbul’a 16 saatte ulaşmaktadır.

Ak Turizm Neler Sunuyor?

En son teknoloji ile donatılan modern otobüslerinde, konuklarının rahat edebilmesi için her şey düşünülmüş. Koltuk arkalarında bulunan Dokunmatik TV ve internete sınırsız erişim imkanı sağlayan wi-fi hizmeti ile uzun yolculuklar artık daha zevkli. Dergi ve gazete servisi de sunan firma, dinlenmek isteyenler için yastık ve battaniye hizmeti de veriyor. Açık büfe ikram servisini de unutmamak gerek. Ak Turizm’in, yenilikçi yaklaşımıyla müşterilerine sunduğu Ak Kart indirim kartı ile hem daha ekonomik şekilde yolculuk yapabilir, hem de birbirinden güzel hediyelere sahip olabilirsiniz. Ak Turizm’in sizlere sunduğu bu ayrıcalıklara, kolayca ulaşmak için sitemizde bulunan bilet arama panelini kullanabilir ve en avantajlı fiyatlarla bilet satın alma şansını yakalayabilirsiniz.

Ak Turizm Bilet Fiyatları Ne Kadar?

Kaliteli hizmet anlayışını, en uygun fiyatlarla sizlere sunmaya devam eden Ak Turizm’den otobüs bileti satın almak için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bilet fiyatları gidilecek yerin mesafesine göre değişmektedir.

Ak Turizm Bilet Al

Ak Turizm bilet al ile ilgili kategoride en uygun otobüs bileti satışı yapan firmamız web sitesi üzerinden Ak Turizm Bilet al ekranına ulaşabilirsiniz. Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek, en ucuz otobüs bileti fiyatı ile satın alabilirsiniz.

Ak Turizm Mola Yerleri ve Dinlenme Tesisleri

Ak Turizm ile yapacağınız seyahatlerde, yol güzergahına göre, Aksaray Yapılcanlar Dinlenme Tesisleri, Kırşehir Mavikent Dinlenme Tesisleri, Düzce Akabe Dinlenme Tesisi, Eskişehir Sivrihisar Nasrettin Hoca Tesisleri’nde mola verilmektedir.

Ak Turizm Müşteri Yorumları ve Tavsiyeleri

Ak Turizm ile seyahat eden müşterilerin internet sitelerinde yaptıkları yorumları incelediğimizde, müşterilerin genel olarak firmanın sunduğu hizmetlerden çok memnun kaldığını görmekteyiz. En çok beğenilen özellikleri arasında, çalışanların gösterdiği ilgi ve alaka düzeyinin iyi olması, otobüslerin temizliği, ikram servisinden duyulan memnuniyetler dile getirilmiştir.